Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dinopark Praha-Harfa

Dinopark Praha-Harfa

dinopark-praha-017.jpg

GPS: 50°6'13.032"N, 14°29'26.19"E

 

Zobrazit místo Dinopark Praha-Harfa na větší mapě

   Dinopark v Praze se nachází na střeše obchodního centra Harfa. Původně se nacházel uvnitř komplexu, ale od 28.2. do 28.4. 2011 probíhalo jeho přemístění na střechu a tak v současné době je již Dinopark znovu otevřen pro veřejnost.

   Oproti původnímu umístění uvnitř, je o něco rozšířen, ale přeci jen dle mého není na tak velké ploše, jako například Dinopark v Plzni a to hlavní co mu chybí  je zasazení do přírody. Tady jde o čistě komerční záležitost a skloubení nakupování s návštěvou parku. Takže pokud chcete navštívit čistě Dinopark, doporučuji spíše zajet jinam, třeba do zmiňované Plzně, ale pokud to má někdo hodně daleko, tak asi nezbývá nic jiného, než zajet sem. Nevýhodou je i to, že dětské hřiště je mimo areál, takže pokud si budou děti chtít hrát, musíte bohužel opustit Dinopark, zrovna tak, pokud si budete chtít dát i něco k jídlu. Další nevýhodou je i WC, které je k dispozici taktéž pouze uvnitř nákupního centra a pokud bde váš potomek akutně potřebovat na WC, tak nevím, jestli vzdálené toalety jsou vhodným řešením. Sice pro návrat dostanete vrácenku, ale vím, jak to vypadá, když dítě prostě "musí" to je každá vteřina potom dobrá.

   Pokud dostanete hlad, je v posledním patře několik "restaurací" jejichž pokrmy já zásadně nemusím. Jejich názvy není třeba zmiňovat, neboť jsou ve všech těchto obchodních střediscích a bohužel tu chybí nějaká normální klasická restaurace. Na závěr je třeba zmínit i vstupné, které oproti původnímu umístění uvnitř docela výrazně podražilo a například pokud sem pojedete v týdnu, tak to zdražení je více než sto procent, neboť původně bylo vstupné v týdnu zvýhodněno a cena 70 kč. byla velmi příjemná. Dnes ovšem zaplatíte již 150 kč. bez ohledu na to, zda je týden, nebo víkend. Ve fotogalerii, je i vidět původní a současný ceník, takže je možné vidět tyto dost podstatné rozdíly, které jsou významným faktorem hlavně pro rodiny s dětmi.

Cenník vstupného
dospělí 150 Kč
děti 3-15 let 100 Kč
děti do 3 let 0 Kč
ZTP dospělí (s průkazem ZTP) 100 Kč
ZTP děti (s průkazem ZTP) 0 Kč
rodina (2+2) 400 Kč

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dinopark Praha

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář